Фактът, че в България все пак има управление, е въпрос на разум и отговорност, коментира съпредседателят на „Демократична България” Христо Иванов.

Пред журналисти, коментирайки думите на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов за „сглобката”, Иванов уточни: Не очаквайте от нас да почнем в същия тон да заплашваме и да дестабилизираме страната.
Слушайте и гледайте новия подкаст на darik.bg „В тренда“ в YouTube, Instagram и TikTok
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Още по темата
- Ивелин Михайлов за руския патриарх: Не трябва да намесваме вярата в политическите борби!
- Ивелин Михайлов: Прокуратурата и съдът се управляват от Прокопиев, Пеевски и Борисов!
- Ивелин Михайлов: Винаги на първо място съм слагал ползата за обществото!
- Ивелин Михайлов: 100% лъжа е новината, че закриваме „Исторически парк“!