Шестима са в боница след катастрофа, станала вчера сутринта във Враца.
На 05.01.2023 г., около 08:55ч. на кръстовището на ул. „Мито Орозов“ и ул. „Никола Вапцаров“ в гр. Враца, катастрофирали лек автомобил „Рено“ и лек автомобил „Ауди“.
В болница са транспортирана 6 души, пътуващи в двата автомобила.
Пробите за алкохол и наркотични вещества на водачите са отрицателни.
Образувано е досъдебно производство.
Още по темата
- Ранената в катастрофата с 3 жертви край Ямбол е в тежко състояние, прогнозата е неясна
- Кола се заби в дентална клиника в София
- Момче на 17 години и момиче на 16 загинаха, след като БМВ помете скутера им край Мездра
- „Убих деца!” Това казал на жена си шофьорът на тира, минути след зверската катастрофа на „Тракия”