49-годишната жена, ранена в тежката катастрофа на магистрала "Тракия" край Ямбол в сряда, при която загинаха две 9-годишни деца и бащата на едното, остава в тежко състояние. "Прогнозата е неясна", заявиха за "24 часа" от УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив, където тя беше транспортирана вчера с въздушна линейка.
Пациентката е с опасност за живота и с тежка политравма.

Тя е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение и медиците полагат всички необходими грижи, съобщиха от здравното заведение.
Тежкият пътен инцидент стана по обяд на 24 юни т. г. Камион помете мантинелите и се вряза в автомобила, в който пътували двете деца от футболната школа на "Славия", бащата на едното от тях, треньорът им Иван Терзийски и приятелката му. Терзийски също е ранен, но няма опасност за живота му.
Шофьорът на камиона Енчо Динев твърди, че е спукал гума и е направил всичко възможно да удържи камиона. Вчера съдът го остави в ареста, пише "24 часа".
Още по темата
- Кола се заби в дентална клиника в София
- Община Мездра обявява тридневен траур в памет на двамата младежи, загинали при катастрофа
- Момче на 17 години и момиче на 16 загинаха, след като БМВ помете скутера им край Мездра
- „Убих деца!” Това казал на жена си шофьорът на тира, минути след зверската катастрофа на „Тракия”