Кола се е блъснала в дентална клиника в София. За инцидента съобщават от самото лечебно заведения във Фейсбук.
За щастие няма пострадали, а всички служители и пациенти са в добро състояние, пише bTV.
От клиниката изразиха искрената си благодарност към целия екип, близките, приятелите и съседите, които са оказали съдействие и подкрепа в овладяването на ситуацията.
Поради необходимостта от възстановяване на нанесените щети, през следващите дни клиниката временно няма да работи на пълен капацитет. Екипът уверява, че ще положи всички усилия нормалната дейност да бъде възстановена възможно най-скоро.