Надявам се да има приемственост за всичко онова, което сме постигнали за тези 10 месеца. Ние осигурихме обстановка на спокойствие, сигурност и предвидимост на управлението. Това заяви служебният премиер Гълъб Донев на влизане в парламента. Той посочи, че заявката за чистка в държавната администрация и службите не е работещо решение.
По думите на Донев държавните служители са тези, които правят държавата да работи тогава, когато политическата система е в невъзможност да се справи със задачите, които стоят пред нея. Най-важно за България е да има работещо редовно правителство, подчерта служебният премиер.
Всичко за 49-ото Народно събрание четете ТУК
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Още по темата
- Гълъб Донев: Най-кресливи са тези, които с политиките си доведоха до този дефицит
- Хаджигенов: Изглежда ми като логичен ход Кандев да участва в президентските избори!
- Хаджигенов: Нашият интерес е Европейският съюз, а не путинова Русия!
- Георгиев, „Възраждане“: На партията на Радев казваме: „ГЕРБ-2, здравей!“