Най-малко 15 души са загинали, след като автобус е паднал в пропаст в Северозападно Перу, съобщават от БТА.

В автобуса, пътуващ от департамента Сан Мартин към региона Тумбес, са пътували 50 пътници и двама шофьори, се казва в съобщението. Повече от 20 души са били откарани в болници с наранявания.

Причините за инцидента все още не са установени. Службата за сухопътен транспорт на Перу обяви, че е започнало разследване.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Още по темата
- Окръжен съд – Враца постанови мярка за неотклонение „задържане под стража“ за млад мъж, обвинен в причиняване на смърт на момче и момиче при катастрофа в гр. Мездра
- Бащата на Сияна: Иде ми да си изровя детето с ковчега от земята и да не стъпя повече в България!
- Бащата на Сияна: Боби, детето, загинало на АМ „Тракия“, е племенник на мой приятел!
- Бащата на Сияна: Г-н Радев, това, което вършите с нас, е абсолютно цинично!