Народният представител от „Възраждане“ Георги Георгиев бе специален гост в „Седмицата на Дарик“, за да коментира параметрите по проектобюджета за 2026 година, представени от финансовия министър Гълъб Донев. Георгиев коментира също актуалната вътрешнополитическа ситуация с акцент върху работата на правителството на Румен Радев до този момент.

„Ние използваме един термин за „Прогресивна България“ в момента и той е: „ГЕРБ-2, здравей!“. Сега виждаме, че „Прогресивна България“ използват същата тактика като тази на ГЕРБ, която беше. Сега или при „Прогресивна България“ е хаос, или е, че същите хора, които съветваха ГЕРБ как да действат, сега съветват „Прогресивна България“ как да действа. Има логика в това. Логично е да действат по същия начин и това е жалко, защото хората очакват съвсем друго“, коментира Георги Георгиев.

Още от интервюто на Георги Георгиев пред Божидар Русев може да прочетете в прикачения материал!

Вижте цялото интервю на народния представител от „Възраждане“ Георги Георгиев в „Седмицата на Дарик“ в прикаченото видео!