Следва правителството да работи, парламентът да работи и да има държава. Това каза пред журналисти лидерът на „ДПС-Ново начало“ Делян Пеевски след неуспешния пети вот на недоверие към кабинета.
Попитан изненадал ли го е резултатът от гласуването, Пеевски отговори: „Не, загуба на време, че вие чакахте. Това ще е резултатът три години и четири месеца“.
„Защото тези хора трябва да разберат, че трябва да има демокрация. Трябва да се научат какво е доблест, която им липсва на тях. Аз ще им го покажа и все повече ще им го показвам. България ще я има. Ще бъде държава, няма да бъде соросоидна общност. Аз съм гаранта за това“, посочи още Делян Пеевски.

Още по темата
- Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на Държавна сигурност не трябва да бъде заличена
- ДПС: В отлично политическо здраве сме, оставаме незаобиколим фактор
- Ивелин Михайлов за руския патриарх: Не трябва да намесваме вярата в политическите борби!
- Ивелин Михайлов: Прокуратурата и съдът се управляват от Прокопиев, Пеевски и Борисов!