16-годишен младеж пострада след челен сблъсък между две индивидуални електрически превозни средства в несебърското село Оризаре.
Инцидентът е станал в четвъртък следобед. Двете деца съответно на 15 и 16 години, са се движили с несъобразена скорост на прав участък.
След удара по-големият от тях е паднал на пътното платно и е получил фрактура на дясната ръка, пише БНТ.
След оказана медицинска помощ в УМБАЛ – Бургас той е освободен за домашно лечение.
Още по темата
- Повторение на тежката катастрофа на „Тракия”: Камион навлезе в насрещното на „Струма”, има пострадал (ВИДЕО)
- Младеж на електрическа тротинетка нападна баща с тримесечно бебе край Гребната база в Пловдив
- Трагедия на летен лагер: 10-годишно дете се удави в Ахелой
- Дете падна от 5-6 метра в шахта в София