16-годишен младеж пострада след челен сблъсък между две индивидуални електрически превозни средства в несебърското село Оризаре.

Инцидентът е станал в четвъртък следобед. Двете деца съответно на 15 и 16 години, са се движили с несъобразена скорост на прав участък.

След удара по-големият от тях е паднал на пътното платно и е получил фрактура на дясната ръка, пише БНТ.

След оказана медицинска помощ в УМБАЛ – Бургас той е освободен за домашно лечение.