Запълнена е дупката по главен път Е79, заради която над 20 автомобила са спукали гуми през последните 24 часа, видя репортер на БТА.
Опасният участък се е намирал на около 10 километра след Враца в посока Монтана.
Само тази нощ девет автомобила са били засегнати. В рамките на 10 минути рано тази сутрин три автомобила един след друг са попаднали в дупката.
Участъкът бе обезопасен от полицейски патрул, информирал за ситуацията Агенция „Пътна инфраструктура“.
Запълнена е и още една дупка по път Е79 в района на село Краводер.
Още по темата
- Покрити паркоместа с фотоволтаици и зарядни станции ще бъдат изградени във врачанския ж.к. „Сениче“
- Стартира Лятната читалня на библиотеката във Враца
- Засилва се контролът върху своеволното паркиране в Монтана
- Враца даде начало на националната програма „Христо Ботев – идеи, дело и наследство: 150 години по-късно“