Мъж е с опасност за живота, след като е катастрофирал с автомобила си, съобщават от полицията в Перник.
Пътният инцидент е станал в следобедните часове на 22 ноември в района на брезнишкото село Сопица. 49-годишен столичанин губи контрол над автомобила си, удря се в крайпътно дърво, след което се преобръща и се забива в отводнителен канал.

Служители от пожарната са помогнали за изваждането му от автомобила. Мъжът е с черепно-мозъчни травми и опасност за живота.
Още по темата
- Обвиниха шофьора на камиона от катастрофата с три жертви на Тракия
- Повторение на тежката катастрофа на „Тракия”: Камион навлезе в насрещното на „Струма”, има пострадал (ВИДЕО)
- Транспортират с медицински хеликоптер тежко пострадалата жена от АМ „Тракия”
- И 15-годишното момче от катастрофата в Горна Оряховица излезе от реанимация