Отново тежък инцидент с камион, този път на АМ "Струма", до Суходол, при разклона за Бучино. По неофициални данни превозното средство спукало гума и преминало през мантинелата в насрещното. Ударен е лек автомобил, а шофьорът е с болки в гърдите.
Катастрофата е станала малко след 13 ч. Бяха публикувани видеа във Facebook групата "Катастрофи в София". В района се е образувала тапа.

Още по темата
- Транспортират с медицински хеликоптер тежко пострадалата жена от АМ „Тракия”
- И 15-годишното момче от катастрофата в Горна Оряховица излезе от реанимация
- Обмислят преместването с медицински хеликоптер на тежко пострадалата от АМ „Тракия”
- Бдение пред стадиона на „Славия“ в памет на децата, загинали при катастрофата на „Тракия“