Днес в 11:00 часа абитуриентите на ППМГ ще бъдат изпратени от сградата на гимназията, съобщиха от ръководството на учебното заведение.
Те ще преминат по пешеходната зона на града до пл. "Хр. Ботев" и около 12:00 часа там ще се проведе тържеството по изпращането им със слова, пускане на балони и др.
Още по темата
- Враца дава начало на националната програма „Христо Ботев – идеи, дело и наследство: 150 години по-късно“
- Представят във Враца стихосбирката „Звуци на магийни капчуци“ от Румяна Маринова
- 50 акта за нарушения при засилен контрол от Инспектората във Враца
- Северозападно държавно предприятие ДП – Враца организира работно съвещание по стопанисване на горите