Полицията върна откраднат телефон на собственика му, съобщиха от пресцентъра на МВР Враца.

След разследване на кражбата отслужители на РУ Враца,  е установен човека, откраднал мобилен телефон.

Деянието  е извършено на 05.06.2026г. в село Нефела,  а извършител  е 23- годишен жител на селото. 

Телефонът  е върнат на собственика, уточниха органите на реда..