Дара отключи сърцата ни, заяви кметът на София Васил Терзиев на концерта и парти под открито небе за отпразнуване на победата на певицата на „Евровизия“ на площад „Княз Александър I“ в столицата. Той подари символично на Дара ключа на София и огромен букет цветя.
Пеенето не ми е най-голямата сила, но се радвам, че изпълнихме едно обещание – за червения килим, с който беше посрещната Дара, заяви той.
Този килим е най-малкото, което можехме да направим, и съм изключително шастлив да видя тази енергия тук, на площада, за да ти покажат колко много те обичат, обърна се Терзиев към Дара. Той ѝ пожела много, много дълги години да се радва на творческото вдъхновение и на любовта на хората, пише БТА.

Още по темата
- Симеон Василев: За жалост, видяхме, БНТ е медиен партньор на „Шествие на семейството“!
- „На Sofia Pride сме десетки хиляди, а на „Шествие за семейството“ - може би няма хиляда!“
- Симеон Василев: Радев зае антипрайд, античовешка, антиевропейска, антидемократична позиция!
- Гей изповед през сълзи: Хората на Радев говорят глупости ANTI-PRIDE! Симеон Василев