Марица (Пловдив) ще изиграе днес последното си домакинство в групите на Шампионската лига. Отборът ни приема унгарския Вашаш Обуда (Будапеща) в зала Колодрума от 19:00 б.в.

Двубоят между двата тима е директна битка за третото място, което дава участие на четвъртфиналите в турнира за Купата на ЦЕВ. Марица в момента е на третото място с 2 точки, а Вашаш е четвърти с една точка.

В последния си мач от Шампионската лига през миналата седмица Марица загуби като домакин на италианския Савино Дел Бене (Скандичи), а Вашаш загуби също като домакин на турския Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул).

В Група Б лидер е италианският Скандичи с 15 точки, а турският Еджзаджъбашъ е втори с 12 точки. Марица е на третото място с 2 точки, а Вашаш на последното място с една точка.

В първия мач между двата отбора маричанки победиха с 3:2 гейма Вашаш като гост в Будапеща.

Марица пусна безплатен пропуск за мача, който може да изтеглите от официалния им сайт. Входът е свободен за ученици, студенти и пенсионери: