Войната по пътищата взе още една невинна жертва. Дете е загинало при зверска катастрофа на магистрала “Марица”, а друго е откарано с тежки травми в болница в Хасково, съобщи бТВ.
Инцидентът е станал на 78 км на магистралата в отсечката между Любимец и Харманли.
Микробус, който е пътувал в посока София е минал през разделителната мантинела в насрещното платно, оттам е излязъл от пътя и паднал в сухо дере. Шофьорът също е ранен.

Още по темата
- Бащата на Сияна: Иде ми да си изровя детето с ковчега от земята и да не стъпя повече в България!
- Бащата на Сияна: Боби, детето, загинало на АМ „Тракия“, е племенник на мой приятел!
- Бащата на Сияна: Г-н Радев, това, което вършите с нас, е абсолютно цинично!
- Бащата на Сияна: Радев ми стисна ръката и обеща, че ще имаме среща! Не се е случила!