Войната по пътищата взе още една невинна жертва. Дете е загинало при зверска катастрофа на магистрала “Марица”, а друго е откарано с тежки травми в болница в Хасково, съобщи бТВ.
Инцидентът е станал на 78 км на магистралата в отсечката между Любимец и Харманли.
Микробус, който е пътувал в посока София е минал през разделителната мантинела в насрещното платно, оттам е излязъл от пътя и паднал в сухо дере. Шофьорът също е ранен.

Още по темата
- Автобусът бил на минута от пожар, жертвите на катастрофата в София вече три
- Диана Русинова за зверската катастрофата при гонка: Провал за институциите, включително и на СДВР
- В „Св. Анна“ е издъхнала третата жертва на катастрофата на Челопешко шосе
- Само минута и автобусът щял да се подпали: Пожарникарите предотвратили ад на Челопешко шосе