Образувано е бързо производство срещу 31-годишна жена от Бяла Слатина за шофиране след употреба на наркотици.
На 07.08.2025г., в 22.10ч. в гр.Бяла Слатина е спрян за проверка лек автомобил, управляван от 31 – годишна жителка на града.
Пробата с техническо средство отчела положителен резултат на амфетамин и метамфетамин.
Образувано е бързо полицейско производство по чл.343б, ал.3 от НК.
Още по темата
- Окръжен съд - Враца наложи ефективно наказание „лишаване от свобода“ на обвиняем за държане с цел разпространение на наркотици
- Започна досъдебно производство срещу 22-годишен врачанин за притежание на канабис
- Шофьор влезе в ареста - алкохолната му проба е била 2,80 промила
- 28-годишен монтанчанин е задържан за притежание на наркотици