Новият здравен министър Катя Ивкова и съсловните организации ще обсъдят възнагражденията на специалистите по здравни грижи и възможностите за увеличение на това перо в сегашния бюджет.
„Очаквам конструктивни и устойчиви решения, които да ми предложат. Уточнили сме се вече – ще проведем среща другата седмица и след това ще получите допълнителна информация“, казва Ивкова, цитира bTV.

Още по темата
- Община Видин продължава политиката си за привличане на млади медици
- 40 000 евро заплата: Колко взимат шефовете на държавни болници у нас?
- МЗ: Повече от половината държавни болници са изтеглили кредит от една финансова институция
- Владо Николов: Не започнах с “Искам повече пари за майките”! Това е грешката ми!