Катастрофа между два леки автомобила затруднява движението по околовръстния път на Стара Загора, в района на пречиствателната станция. Сигналът е получен тази сутрин в 08:02 ч.
По първоначална информация при пътния инцидент е загинал мъжът, който е управлявал единия от автомобилите, съобщават от ОД на МВР, цитирани от Нова.
В болница са транспортирани 59-годишен мъж, който е шофирал другата кола, както и две жени на 28 и 54 години, които са пътували с него. Все още не е ясно в какво състояние са. На мястото има екипи на „Пътна полиция“, които регулират движението в района на катастрофата.
Още по темата
- МВнР за катастрофата с българска кола в Хърватия: Няма пострадали българи
- Осъдиха на 11 г. затвор българин в Англия, предизвикал катастрофа, в която загина бебе
- Двама убити и 10 ранени при украинска атака в руската Брянска област
- След полицейска гонка: Смъртоносна катастрофа с българска кола в Хърватия