В следобеда на 19 септември в района на пътен възел "Юг" поради внезапно прилошаване, вероятно вследствие на инфаркт, самостоятелно катастрофирал лек автомобил "Хюндай", управляван от 61-годишен бургазлия.
Мъжът е починал на място. Той се е блъснал в конструктивно носеща колона, която е част от конкретния пътен възел.
Тялото на водача е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ - Бургас за установяване на точната причина за смъртта.
Още по темата
- Възстановено е движението в посока София по АМ „Тракия“ след тежката катастрофа с три жертви
- Тежката катастрофа на АМ „Тракия“: Загиналите деца са таланти от школата на футболния Славия
- Тежка катастрофа по пътя Айтос-Карнобат, две жени са загинали
- 18-годишен е с опасност за живота след катастрофа в Русе