Катастрофа в центъра на София доведе до бой. Сигналът е получен в 14:50 ч. днес. Става дума за леко ПТП между два автомобила на столичния бул. "България" до НДК в посока кв. "Бояна". След удара двамата водачи - мъж и жена, излизат от колите си и влизат в конфликт.
По време на свадата 56-годишният шофьор посяга на 45-годишната водачка на другата кола, вследствие на което тя пада на земята.
Откарана е в болница с травма на главата, а мъжът е задържан. Това казаха от СДВР, пише Фокус.
По случая е образувано досъдебно производство.

Още по темата
- „Убих деца!” Това казал на жена си шофьорът на тира, минути след зверската катастрофа на „Тракия”
- Шофьорът на тира от катастрофата с 3 жертви на „Тракия” наруши мълчанието си
- Обвиниха шофьора на камиона от катастрофата с три жертви на Тракия
- Повторение на тежката катастрофа на „Тракия”: Камион навлезе в насрещното на „Струма”, има пострадал (ВИДЕО)