Сигнал за бомба е получен днес на летище "Васил Левски" в столицата. Веднага е задействан план за действие при подобни сигнали. Пътници не са евакуирани, но летището оперира при засилени мерки за сигурност.
От МВР съобщиха още, че са получени имейли със заплахи за поставени взривни устройства в различни институции в редица градове у нас. По информация на NOVA в училището в град Годеч се е наложилa кратка евакуация на учители и ученици. След това учебният процес е бил възстановен.

Още по темата
- Министър Найденов представи пред ОИСР промените в съдебния закон и новите антикорупционни мерки
- България и Румъния предлагат общ Център за морска сигурност в Черно море
- Полицията разследва купуване на гласове след вота в сливенското село Чинтулово
- Нетаняху: Пътят на Иран към ядрена бомба е забавен с години