Сигнал за бомба е получен днес на летище "Васил Левски" в столицата. Веднага е задействан план за действие при подобни сигнали. Пътници не са евакуирани, но летището оперира при засилени мерки за сигурност.
От МВР съобщиха още, че са получени имейли със заплахи за поставени взривни устройства в различни институции в редица градове у нас. По информация на NOVA в училището в град Годеч се е наложилa кратка евакуация на учители и ученици. След това учебният процес е бил възстановен.

Още по темата
- КЗК проверява цените на храните и напитките на летище „Васил Левски“ заради съмнения за монопол
- Румен Христов: СДС няма да подкрепи бюджета, липсват достатъчно десни мерки
- Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на Държавна сигурност не трябва да бъде заличена
- КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни