"Чухме ви. Ще бъдем силна опозиция на плановете на Борисов и Пеевски да ни върнат към годините на постната пица и рекета". Това заяви съпредседателят на "Продължаваме промяната" Кирил Петков след обявяването на предварителните резултати от изборите 2 в 1 във Фейсбук.

На страницата на "Продължаваме промяната" беше отправено подобно послание:
"Благодарим ви! Чуваме ви! Ще използваме подкрепата, която ни дадохте, за да бъдем силна опозиция на плановете на Борисов, Пеевски и трети смокинов лист да ни върнат към годините на постната пица и рекета, и да циментират контрола си над службите, регулаторите и съдебната власт за години напред.
Ние ще се борим за европейския път на България и ще се противопоставим на всеки опит за корупция и кражби на обществените средства."
Още по темата
- Ивелин Михайлов за руския патриарх: Не трябва да намесваме вярата в политическите борби!
- Ивелин Михайлов: Прокуратурата и съдът се управляват от Прокопиев, Пеевски и Борисов!
- Ивелин Михайлов: Винаги на първо място съм слагал ползата за обществото!
- Ивелин Михайлов: 100% лъжа е новината, че закриваме „Исторически парк“!