Млад мъж е загинал на място, след като се е забил с автомобила си в стълб на улична лампа. Инцидентът е станал тази нощ в Лом.олата му се забила в стълб на улична лампа.
Катастрофата е станала след 02 ч. тази нощ . Автомобилът се е движел от жп гарата, в посока надлеза. Сигналът е подаден в 2,50 часа.
Пристигналите на мястото полицаи открили колата разцепена на две при удара със стълба, а шофьорът бил издъхнал. Той е 33-годишен жител на Лом.
По случая тече разследване.
Още по темата
- Отиде си шампионката по борба Жанет Немет след падане от 11-я етаж в София
- Известен инфлуенсър и певец загина при катастрофа с хеликоптер
- Районна прокуратура – Монтана предаде на съд обвиняем за причиняване на смъртта на куче по особено мъчителен начин и с особена жестокост
- Актьорът от „Кръстникът 3“ и „Видове“ почина внезапно