Много хора искат да живеят здравословно, но не знаят откъде да започнат. Това сподели в ефира на Дарик Катина Симеонова - консултант, предприемач, треньор и спортист.
"Каквото и да ядем и правим най-важното е да сме здрави, а не слаби. В жегите аз съветвам да слушаме тялото си, ако нямаме апетит - нека не се насилваме да ядем. Тялото знае и моят съвет е да го слушаме, това е една лаборатория, която работи 24/7"
Тя подчерта важността на произхода на храната, нейната сезонност. Това, според Симеонова, е добър начин да сме здрави и да си набавяме това, което ни е необходимо.
Целия разговор чуйте в прикачения файл

Още по темата
- Откровението на Михаела Филева: „Светът ми се сриваше в един момент“
- Д-р Румен Бостанджиев: Близостта между хората е един от ключовете към дълголетието
- Дерйа Хюсеин за GLP-1 терапиите, метаболитното здраве, храненето и нуждата от дългосрочна промяна
- Светла Касабова: Имунитетът не е хапче, а система от навици