Двама души са в болница след челен сблъсък на две коли в района на град Садово, съобщиха от полицията. Пътнотранспортното произшествие е станало към 05:30 ч. на километър 242 на главен път I-8.
Пострадали са водачите - 67-годишна жена и мъж на 41 години. Отведени са в болнично заведение, към момента нама данни за опасност за живота им.
До приключването на огледа, движението се регулира от полицейски служители.
Още по темата
- Възстановено е движението в посока София по АМ „Тракия“ след тежката катастрофа с три жертви
- Тежката катастрофа на АМ „Тракия“: Загиналите деца са таланти от школата на футболния Славия
- Тежка катастрофа по пътя Айтос-Карнобат, две жени са загинали
- 18-годишен е с опасност за живота след катастрофа в Русе