На 01.11.2023г., в 23.55ч. в гр.Оряхово е спрян за проверка лек автомобил, собственост и управляван от 20-годишен жител на село Тишевица.
Установено е, че водачът шофира след употреба на амфетамин и метамфетамин, а автомобилът е с прекратена регистрация.
Автомобилът е иззет и оставен на съхранение в база на МВР.
Образувано е бързо полицейско производство.
Още по темата
- Задържаха крадец на пари от чанта в паркиран автомобил във Враца
- Върнаха откраднат телефон на собственика му
- Вижте резултатите от специализирана операция срещу шофьори, организиращи нерегламентирани състезания тип "гонки"
- Пиян шофьор предизвика пътен инцидент във врачанско - алкохолната му проба е над 3 промила