Отборът на ветераните на Черно море записа победа при гостуването си на Люлебургас в приятелски мач, игран в южната ни съседка.

Варненският тим, който получи покана от турския отбор, победи съперника след дузпи. Редовното време завърши 2:2, като „моряците“ водеха на полувремето с 2:0 след две попадения на Пламен Хаджийски, но допуснаха изравняване през втората част.

При дузпите точни за варненци бяха Пламен Панайотов, Пламен Хаджийски, Живко Великов и Галин Милков.

Нападателят Пламен Тимнев пропусна двубоя, след като се контузи на загрявката. Много силен мач направи вратарят на Черно море Галин Милков, който освен отличните си спасявания при дузпите, реализира от бялата точка.

Черно море: Галин Милков, Пламен Панайотов, Радо Станев, Димитър Хачо-Бояджан, Димитър Йорданов, Пламен Хаджийски, Георги Александров, Димитър Монов, Живко Великов и др.

Ръководители: Стефан Богомилов и Петър Петров.