400 състезатели от 32 отбора от страната участваха в Държавното първенство по коло ориентиране край казанлъшкото село Горно Черковище.

Спортен клуб по ориентиране "Туида" Сливен се представи с 16 момичета и момчета. Те се състезаваха в три дистанции - спринтова, дълга и щафети)

В спринтовата дистанция държавна шампионка в Ж14 стана Жоана Стоянова. Мартина Койнова и Даяна Анастасова се класираха на 2 и 3 място в Ж12.

В дългата дистанция Жоана Стоянова отново се качи на най-високата стълбичка, а момичетата Мартина и Даяна си размениха позициите от предния ден.

В най - зрелищната дисциплина - щафетите Жоана, Мартина и Даяна се класираха на първо място, като Дани и Марти се състезаваха в по-голямата възрастова група - Ж14.