Лидерът на ИТН Слави Трифонов пусна емоционална публикация по повод класирането на Дара на финал на Еврозивия.
Ето какво написа той:
България е на финал на Евровизия.
Това е жестоко, страхотно, важно, полезно, повдигащо самочувствието. И най-вече - гордост и удовлетворение. Да участваме на такъв форум, който се гледа не само в Европа, но и в целия свят, е огромен успех и най-вече заслуга на Дара и екипа, който я е подготвил.
Фактът, че има хора, които я оплюват, иронизират и дори недоволстват, е срамен, но за съжаление някак си стандартен.
Но на всички тези - майната им. Заради условията на конкурса всички българи извън България трябва да подкрепят нашето българско момиче и да направят всичко възможно тя да спечели. А ние, от територията на България, понеже не можем да гласуваме за нея, можем само да я подкрепяме емоционално и да се надяваме на нейния успех. Самото ѝ участие на финала е вече успех, и то не само за нея, а и за всички нас.
Успех, Дара! Сигурен съм, че можеш да победиш!
Още по темата
- Поли Генова: Имах нужда от помощ! Певицата откровено за терапията и тъмните моменти
- Дара отказа да участва във фестивал в Баку заради руски поп звезди
- 67% от българите се гордеят с победата на Дара с песента „Бангаранга“ на „Евровизия“
- Завръщане към „Евровизия"? Крисия е готова да застане отново на голямата сцена