За един интересен музей в Германия, какъвто едва ли има в България, а и не се среща често по света, ще ни разкаже Николай Колев.

В първите дни от Новата година, той ще ни пренесе в германския град Кьолн, където се намира един от малкото в света частни музеи на горчицата, съчетан с една от най-старите мелници за горчица, създадена през 1810-та година. Там посетителите могат да опитат и да си купят дори и шнапс от горчица – нещо недотам популярно в целия свят.

Чуйте повече от Николай Колев: