Срещу мъж от с. Галиче е образувано досъдебно производство за притежание на наркотици, съобщиха от ОД на полицията във Враца.
На 24.10.2022г., в град Бяла Слатина е спрян за проверка лек автомобил „Мерцедес“ , в който пътували двама мъже от с.Галиче.
В един от пътниците е намерен плик, съдържащ кетамин. Образувано е бързо полицейско производство.
Още по темата
- Арест и досъдебно производство за 21-годишен видинчанин - шофирал след употреба на канабис и кокаин
- Наркотици иззеха при спецакция видинските полицаи - задържани са двама мъже и са образувани три досъдебни производства
- Продължават полицейските действия за гарантиране политическите права на гражданите на територията на област Видин
- В Германия влезе в сила забраната за продажба на райски газ