42-то издание на Международното туристическо изложение бе открито днес в Интер Експо Център – София.
То се провежда под егидата на Министерството на туризма и ще продължи до 14 февруари. Форумът привлича общини, институции и водещи компании от България и света.
За поредна година Общината и Регионален исторически музей (РИМ) – Видин се представят с общ щанд, който отново впечатлява със своята интерактивна и модерна визия.
Посетителите на Ваканция & СПА Експо могат да получат на щанда различни рекламни материали, каталози, албуми за Видин с богати илюстрации, сувенири и други.
Рекламен видеоклип за дунавския град показва разнообразния фестивален календар на Община Видин.
Още по темата
- Задържаха мъж за умишлено повреждане на автомобил
- Разследват извършители, които са изписали цинични текстове по вратите на сградата на кметството в гр. Брегово
- 14 читалища с 15 състава участват в събора за автентичен фолклор „Дунавски ритми“
- Добри са условията за туризъм в планините, възможни са заоблачавания