Премиерът на Израел Бенямин Нетаняху поздрави в телефонен
разговор министър-председателя Румен Радев с победата на „Прогресивна
България“ на парламентарните избори и с встъпването в длъжност на новото
българско правителство.
По време на разговора двамата обсъдили теми от дневния ред
на двустранните отношения между България и Израел, съобщиха от пресцентъра на Министерски съвет.
Още по темата
- Радев и Туск обсъдиха разширяването на двустранното икономическо партньорство
- Радев открои три стратегически области на възстановяването на Украйна
- Радев в Гданск: Необходими са общи усилия за прекратяване на войната в Украйна и възстановяването на страната
- ГЕРБ за бюджета: Тъжен, политическо лицемерие. Ще се извини ли Румен Радев?