Непълнолетни стреляха с въздушен пистолет по автобус в Перник
По превозното средство е гърмяно с въздушен пистолет, а сред задържаните има и непълнолетни. Инцидентът е от петък вечерта, когато в района на кв. "Изток" са били произведени изстрели срещу автобус от градския транспорт, пише БНТ.
По време на стрелбата в него освен шофьора и кондуктора е имало и трима пътници. Няма пострадали при инцидента, но три от стъклата на автобуса са в пукнатини.
Образувано е досъдебно производство.
Още по темата
- Гунев: Кандев може да не е кандидат за вицепрезидент, а директно кандидат за президент!
- Натиск към Кандев? Кандидат за президент ли ще е той? Анализ на Филип Гунев
- Цветанов: След Кандев новият главен секретар на МВР Николов е временно аварийно решение!
- Цветанов: Няма да има конфликт между Кандев и Демерджиев!