Най-малко 22-ма души са пострадали при сблъсък на два трамвая в Москва, сред които 5 деца, съобщи Държавната автоинспекция на руската столица, цитирана от ТАСС и БНТ.
"Броят на пострадалите се увеличи до 22, сред които 5 деца", според ведомството.
Двата трамвая са се сблъскали сутринта на обходния път на Волоколамското шосе, след като единият от тях е излязъл от релсите. Първоначално властите съобщаваха за 18 пострадали.
Главната дирекция на руското вътрешно министерство МВР уточни, че сблъсъкът е станал на улица "Водников". По първоначални данни причината за инцидента е техническа неизправност.
Още по темата
- Бащата на Сияна: Иде ми да си изровя детето с ковчега от земята и да не стъпя повече в България!
- Бащата на Сияна: Боби, детето, загинало на АМ „Тракия“, е племенник на мой приятел!
- Бащата на Сияна: Г-н Радев, това, което вършите с нас, е абсолютно цинично!
- Бащата на Сияна: Радев ми стисна ръката и обеща, че ще имаме среща! Не се е случила!