Мотосезонът за 2022 година в Пиринско вече е официално открит.
Стотици любители на високите скорости се събраха в парк „Македония“ в Благоевград, за да си пожелаят здраве и безаварийно шофиране през годината.
Кметът Илко Стоянов пристигна на мотосбирката на две гуми и поздрави мотористите.
Малко по-късно бе отслужен водосвет за здраве, а след това шумът на двигателите беляза началото на тазгодишния мотосезон.




Още по темата
- Председателят на Окръжния съд в Благоевград алармира: Това застрашава достъпа до правосъдие!
- 73-годишен учител по цигулка отива на съд за блудство с 10-годишно дете
- КЗП след протеста на мотористите: За застраховката „Гражданска отговорност“ отговаря Комисията за финансов надзор
- Обвиниха криминално проявен, представял се за адвокат в Благоевград