"Състоянието на едно от двете най-тежко пострадали деца при катастрофата на магистрала "Тракия", които са настанени в "Пирогов", е овладяно. Заедно с него в болницата е транспортирано още едно дете с множество травми, което в момента се оперира", обяви здравният министър Асен Меджидиев този следобед на брифинг пред болницата в София.
Две от пострадалите на „Тракия“ деца ще бъдат транспортирани в София (обновена)
Детето е със счупвания на таза и бедрото, разкъсвания и контузия на бял дроб, а повече за състоянието му ще стане ясно, когато излезе от операционната.
Най-интересните разговори от ефира на Дарик слушайте в подкаста на радиото в Soundcloud, Spotify, Apple Podcasts и Google Podcasts
Следете най-актуалното от деня на страницата ни във Фейсбук
За забавни видеа ни последвайте в TikTok
Следвайте ни и в Инстаграм
Още по темата
- Бащата на Сияна: Иде ми да си изровя детето с ковчега от земята и да не стъпя повече в България!
- Бащата на Сияна: Боби, детето, загинало на АМ „Тракия“, е племенник на мой приятел!
- Бащата на Сияна: Г-н Радев, това, което вършите с нас, е абсолютно цинично!
- Бащата на Сияна: Радев ми стисна ръката и обеща, че ще имаме среща! Не се е случила!