Пиян мъж от Мизия самокатастрофира на пътя Враца-Оряхово, съобщиха от ОД на МВР Враца.
На 07.04.2026г., около 16.30ч. на пътя гр. Враца - гр. Оряхово, извън пътя самокатастрофирал лек автомобил управляван от 57 – годишен мъж от гр.Мизия.
Пробата за алкохол е положителна – 3,28 промила.
Автомобилът е иззет. Образувано е досъдебно производство по чл.343б , ал.1 от НК.
Още по темата
- Вижте резултатите от специализирана операция срещу шофьори, организиращи нерегламентирани състезания тип "гонки"
- Пиян помете ограда в Берковица и избяга
- Задържаха трима мъже, шофирали след употреба на алкохол и наркотици
- Пиян шофьор предизвика пътен инцидент във врачанско - алкохолната му проба е над 3 промила