Кола се вряза в автобусна спирка на бул. "Ломско шосе" в София. Снимки на инцидента са публикувани във Фейсбук групата "Катастрофи в София". Инцидентът е станал късно снощи.
"Буквално една крачка ме спаси от директен удар", разказва жената, публикувала снимките.
От автомобила са слезли трима мъже на видима възраст около 25-30 години.
"Вместо да се поинтересуват дали сме добре, или дали някоя от нас е пострадала, те започнаха да оглеждат щетите по автомобила си. Никой от тях не прояви загриженост към нас като пострадали и застрашени лица", пише жената.
Още по темата
- Охранител в голямо училище в София се оказа педофил с 3 присъди
- Момче на 17 години и момиче на 16 загинаха, след като БМВ помете скутера им край Мездра
- „Убих деца!” Това казал на жена си шофьорът на тира, минути след зверската катастрофа на „Тракия”
- Шофьорът на тира от катастрофата с 3 жертви на „Тракия” наруши мълчанието си