За катастрофирал кемпер в стълб съобщават от ОД на МВР Монтана.
Катастрофата е станала в 12:36 ч.на 27 август на пътя след с. Орсое.
Пострадал при инцидента е шофьорът на кемпера.
Екип на РСПБЗН Лом е оказал техническа помощ и обезопасява мястото след ПТП .При произшествието е пострадал водачът.
Още по темата
- Турски ТИР удари влекач "Рено" на пътя в монтанско - има значителни щети и по двата камиона
- Разследват пожар в комбайн в ломското с. Станево
- Спор за ограда е причина за телесна повреда, нанесена от 27-годишен от Вършец на негов съкварталец
- Пиян шофьор предизвика катастрофа - задържаха го в ареста и иззеха автомобила му