Хората не искат повече да се продължава по този начин, каза председателят на парламентарната група на „Величие“ Ивелин Михайлов пред журналисти на влизане в парламента.
Според него, след вчерашния протест би трябвало да има промяна в позициите на партиите. След такъв масов протест би било хубаво да се замислят какво искат хората, защото протестът не беше само в София, а в цялата страна, допълни Михайлов.
Ако кабинетът не подаде оставка, напрежението ще ескалира, хората не искат повече да се продължава по този начин, каза още лидерът на „Величие“. Ивелин Михайлов очаква и създаването на нова партия, ако се стигне до нови избори, което пък би довело до разместване на политическите партии в Народното събрание.
Още по темата
- Асен Василев: Бюджетът е по-скандален от този, който свали кабинета „Желязков“
- Парламентът откри процедура за избор на председател на Държавна агенция „Разузнаване“
- Петър Петров: ПБ, ГЕРБ и ДПС блокираха изслушване на Иван Демердижев
- Депутатите дадоха ход на процедурата за избор на шеф на Разузнаването