Сред протестиращите в Русе служители на спешна помощ имаше и фелдшери и шофьори. Исканията не са само за по-високи възнаграждения, а за прекатегоризация на техния труд, за привличане на кадри, за актуализация на добавките им.
Обобщи ги фелдшерът Боян Българинов. Чуйте какво каза той.

Служителите на спешна помощ настояват още при разпределянето на парите за Здравеопазване да се приемат отделни бюджети за Спешна помощ, психодиспансери и РЗИ
Още по темата
- Роми протестират срещу наркотиците в София
- Не на наркотиците: Жители на столичния квартал „Христо Ботев“ излязоха на протест
- 50 дни антиправителствени протести: Извънредно положение в Боливия
- КЗП след протеста на мотористите: За застраховката „Гражданска отговорност“ отговаря Комисията за финансов надзор