Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов помогна за спасяването на футболния клуб Спартак Варна, след като по негово настояване финансовият министър Теменужка Петкова е подписала съгласие за погасяването на дълга на отбора към НАП. Дългът на Спартак Варна към НАП е в размер на 550 000 лева.
"Благодарение на подкрепата и настояването на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, министърът на финансите Теменужка Петкова подписа съгласие за погасяване на дълга на любимия на варненци ФК "Спартак" към НАП в размер на 550 000лв.!", написаха от ГЕРБ.
Още по темата
- ГЕРБ за бюджета: Тъжен, политическо лицемерие. Ще се извини ли Румен Радев?
- Христо Гаджев положи клетва като депутат на мястото на Делян Добрев
- Биков, ГЕРБ: С този бюджет прогресът на България ще е сходен с този по времето на Виденов
- Асен Василев: Бюджетът е по-скандален от този, който свали кабинета „Желязков“