Временно затваряне на пътни участъци предстои в Сливен, съобщиха от Общината. Причината е възстановяване на асфалтовата настилка след аварии и изграждане на нови трасета на техническата инфраструктура за присъединяване на нови абонати на ТЕЦ – Сливен.

Временно се затварят за движение на моторни превозни средства  кръстовището на бул. „ Христо Ботев“ и ул. „ Дибич Задбалкански“, както и бул. „Христо Ботев“ в посока „Розова градина“ - в участъка от ул. „Дибич Задбалкански“ до ул. Драгоман“.

Очаква се ремонтните дейности да приключат до 1 юли 2026 г.