Мъж е издъхнал в УМБАЛ „Св. Анна“ въпреки усилията на лекарите, след като е бил приет с тежък пневмоторакс.
През изминалата нощ в болницата са били транспортирани с линейки общо четирима пострадали. Един от тях е преведен в Националната кардиологична болница заради увреждане на аортата. Друг остава за лечение в УМБАЛ „Св. Анна“ с фрактура на гръбначни прешлени, а трети е с фрактури на лакътя и подбедрицата.
Още двама души са пристигнали в лечебното заведение с лични автомобили. След извършените прегледи те са били освободени за домашно лечение.
Тежко ранените снощи бяха откарани във ВМА, ИСУЛ, "Пирогов" и "Св. Анна", съобщиха от Спешна помощ.

Двама остават в реанимацията във ВМА. Един ще бъде преместен в клиника по хирургия.
В „Света Анна“ в петък пристигнаха общо 6 души.
Четирима остават в тежко състояние, а двама са пуснати за домашно лечение. Един е пренасочен към „Света Катерина“, тъй като е засегнато сърцето. Двама остават с множество травми. Единият е с фрактура на гръбначния стълб.
Тримата хоспитализирани вчера в ИСУЛ са изписани. Там по-рано почина 31-годишен мъж, докаран от мястото на тежкия инцидент.
Общо четирима пострадали във вчерашната тежка катастрофа с автобус са потърсили помощ в Университетската многопрофилна болница за активно лечение и спешна медицина „Н.И. Пирогов”, съобщиха от лечебното заведение.
Един от пациентите е 7-годишно дете, което е прегледано и изследвано. Момичето има контузия на единия крак. Освободено е и вече не е пациент на болницата, уточняват от „Пирогов“.
Трима млади мъже също са потърсили помощ в Спешното отделение на университетската болница „Пирогов“. След подробни прегледи и изследвания и тримата остават за лечение. Двама от тях - в травматологията на „Пирогов”, а един - в Клиниката по нервни болести, уточняват от лечебното заведение.
