49-годишната жена, пострадала при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“, при която загинаха две деца и бащата на едното от тях, е транспортирана с медицински хеликоптер от Ямбол в УМБАЛ „Свети Георги“ в Пловдив.
Пациентката е приета в изключително тежко общо състояние, с опасност за живота и тежка политравма, съобщиха от лечебното заведение. След пристигането си е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение, където ѝ се осигуряват всички необходими високоспециализирани медицински грижи.
От болницата съобщиха още, че екипите оказват необходимата медицинска помощ и полагат всички усилия за стабилизирането на състоянието ѝ.
От УМБАЛ „Свети Георги“ изказват най-искрените си съболезнования към семействата и близките на загиналите при трагичния инцидент.