61-годишен шофьор на тежкотоварен камион загуби контрол над управляваното превозно средство на автомагистрала „Тракия“ в района на Карнобат.

Шофьорът навлязъл в крайпътен паркинг, където камионът се ударил два пъти в еластичната предпазна ограда и спрял в отводнителна канавка, пише БНТ.

По информация на полицията причината е внезапно влошаване на здравословното му състояние. Мъжът е получил инсулт и е транспортиран в болница в Бургас, където е настанен за лечение с опасност за живота.