Тежка катастрофа стана на автомагистрала „Тракия”. На място има полиция, пожарна и линейка.
Кола е премазана на 1 км в посока Бургас – на излизане от София.

Движението в участъка се осъществява само в аварийна лента и се пренасочва през близка бензиностанция, пише NOVA.
Още по темата
- Очаква се прокуратурата да повдигне обвинение на шофьора на тир, причинил тежката катастрофа на АМ "Тракия"
- Възстановено е движението в посока София по АМ „Тракия“ след тежката катастрофа с три жертви
- Тежката катастрофа на АМ „Тракия“: Загиналите деца са таланти от школата на футболния Славия
- Тежка катастрофа по пътя Айтос-Карнобат, две жени са загинали